Latviešu valodain EnglishНа русском
 

Par mums

Sabiedrība „TJ.Realty” specializējas nekustamo īpašumu pārdošanā valstīs ar augstu izaugsmes potenciālu. Šobrīd mēs piedāvājam nekustamos īpašumus šādās straujas izaugsmes valstīs: Bulgārija, Horvātija, Apvienoti Arābu Emirāti, Turcija, Kipra un Latvija. Minētās valstis nav izvēlētas nejauši, sīkāk par šīm valstīm un investēšanas iespējām var uzzināt no katras valsts apraksta mūsu mājas lapā.

Mūsu nozīmīgākie partneri augstāk minētajās valstīs ir tādi vadoši starptautiskie būvuzņēmēji un nekustamo īpašumu aģentūras kā FORT NOKS (Bulgārija), London Sofia Property (Bulgārija), ADDRESS Bulgaria (Bulgārija), Trigon Capital Group (Horvātija), Kotan Construction (Turcija), Athanasiou Construction & Development (Kipra) un Moduli (Gruzija).

 

Mūsu filozofija

Mēs labi saprotam mūsu klientus, rūpīgi pētām tirgu un piedāvājam objektus, kuriem ir izaugsmes potenciāls. Mēs runājam investora valodā, tai pašā laikā mēs varam paskaidrot viena vai otra objekta izvēli jebkuram cilvēkam saprotamā valodā. Mēs zinām, ka nekustamais īpašums ir instruments, kura uzdevums ir pircēja kapitāla saglabāšana un pavairošana, un varēsim piedāvāt jums piemēroto objektu atkarībā no jūsu vēlmēm.

Mēs cienām Jūsu laiku, jo zinām, ka esat pieraduši to izmantot ar maksimālo atdevi. Mēs piedāvājam pārbaudītos objektus no respektabliem attīstītājiem. Jums nav katru dienu jāiepazīstas ar simtiem jaunu objektu, meklējot visinteresantāko variantu. Mūsu darbs ir veikt iepriekšējo analīzi un piedāvāt jums visoptimālāko variantu.

Mēs pārzinām finanses, zinām, kas ir svarīgs nekustamā īpašuma objektā no investēšanas viedokļa. Visi mūsu piedāvājumi tiek aprēķināti izejot no kapitāla ienesīguma (Return on Equity). Visos mūsu piedāvājumos tiek ņemtas vērā finansu sviru izmantošanas iespējas (Leverage) un pirmo iemaksu veikšanas laiks.


Mēs necenšamies nopelnīt „ātro latu” – mūs interesē ilgtermiņa attiecības ar mūsu klientiem.

 

Mūsu pakalpojumi

  1. Datu bāze ar visinteresantākajiem piedāvājumiem Bulgārijas, Horvātijas, Arābu Emirātu, Turcijas, Kipra un Latvijas tirgū. 
  2. Nekustamā īpašuma objekta meklēšana pēc klienta kritērijiem.
  3. Pirkuma iespēja ar vizīti vai bez tās.
  4. Izdevīgie pirkuma nosacījumi (maksājuma atlikšana, zema pirmā iemaksa u.t.t.).
  5. Pilnā juridiskā palīdzība.
  6. Hipotēka un bankas kreditēšana.

 

Mūsu pieredze

Sabiedrības TJ.Realty akcionāriem un vadībai ir milzīga investīciju un attīstīšanas pieredze Latvijas, kā arī jaunattīstības valstu, tai skaitā Bulgārijas, nekustamā īpašuma tirgū. Kompānija TJ.Realty ātri kļuva populāra ar savu profesionālo darbību ārvalstu nekustamo īpašumu piedāvājumu sfērā un klientu apkalpošanu augstā līmenī.

 

Jūs esat ieinteresēti? Laipni lūdzam!

Ja jūs interesējaties par nekustamajiem īpašumiem, Jūs domājat par savu nākotni un savu bērnu nākotni, ja jūs interesē ātrās attīstības valstis ar ekonomiskās izaugsmes perspektīvu, zvaniet, un mūsu speciālisti palīdzēs jums izdarīt pareizo izvēli! 

 

Kā mūs atrast Latvijā?

Тālr.: (+371) 67 85 29 99

Fakss: (+371) 67 85 29 97

Bezmaksas zvani no Skype: TJRealty

E-mail: sales@tjrealty.eu

Adrese: Brīvības iela 151-5A, ēka "Ziemeļu Vārti", Rīga, Latvija

 

 

 

Kā mūs atrast Krievijā?

Tālr.: 7 (499) 940 4201

Mob.: 7 (495) 64 555 80 

Bezmaksas zvni no Skype: TJRealty

Email: sales@tjrealty.eu

Adrese: Akademika Čelomeja iela 2, (blakus metro stancijam  Noviye Cheremushki un  Kaluzhskaya), Maskava, Krievija

 
Vispārējā informācija


Par mums
Sabiedrība „TJ.Realty” specializējas nekustamo īpašumu pārdošanā valstīs ar augstu izaugsmes potenciālu. Šobrīd mēs piedāvājam nekustamos īpašumus šādās straujas izaugsmes valstīs: Bulgārija, Horvātija, Gruzija, Turcija, Kipra un Latvija.

Bulgārija
No austrumiem Bulgāriju apskalo Melnās jūras ūdeņi, dienvidos valsts robežo ar Grieķiju un Turciju, Serbija un Maķedonijas Republika ir rietumu kaimiņi, un gar valsts ziemeļu robežu atrodas Rumānija, kas izplēšas gar Donavu. Melnās jūras piekraste spēlē savdabīga saistposma lomu starp Bulgāriju, Turciju, Rumāniju, Ukrainu, Krieviju un Gruziju. Bulgārijas galvaspilsēta ir Sofija.

Turcija
Turcija ir valsts, kas atrodas daļēji Āzijas dienvidrietumu daļā, daļēji dienvidu Eiropā. Pirms 1922. gada pazīstama kā Osmāņu impērija. Valsts teritorijas lielākā daļa atrodas Anatolijas pussalā (Mazāzijas pussalā) starp Melno jūru un Vidusjūru.

Kipra
Kipra (grieķ. Κύπρος; tur. Kıbrıs) — trešā lielākā sala Vidusjūrā, ar platību 9 251 kv.km. Tās garums ir 240 km no austrumiem uz rietumiem, un platumā sasniedz 100 km no ziemeļiem uz rietumiem. Kipra atrodas Vidusjūras ziemeļaustrumu daļā 380 km attālumā no Ēģiptes, 105 km no Sīrijas un 75 km no Turcijas.

Horvātija
Pateicoties izplatītajam vispārnacionālajam mārketingam un piekrastes dabiskajam skaistumam, Horvātija ir iekarojusi īpašu tūristu uzmanību un skaitās viens no populārākajiem Eiropas kūrortiem. Ieprasījums pēc ārpilsētas mājām nekustamā īpašuma tirgū pārsniedz piedāvājumu.
Jaunumi

TJ.Realty izpētīja situāciju Latvijas nekustamo īpašumu tirgū
Jūlijā vidū kompānija TJ.Realty sadarbībā ar kompāniju OMD Snapshots norīkoja Latvijas nekustamo īpašumu tirgus izpēti, kas balstījās uz Latvijas iedzīvotāju viedokļiem.
11/09/08


Kompānijas TJ.Realty jaunie partneri Ēģiptē un Turcijā
Nesen kompānija TJ.Realty parakstīja sadarbības līgumus ar diviem jauniem partneriem – kompāniju Property Hotspots Worldwide un Cebeci Construction.
24/04/08


Mūsu jaunais partneris – Turcijas būvdarbu kompānija Kotan Construction.
2008.gada janvārī kompānija TJ.Realty ar vienu no vadošajām Turcijas būvdarbu kompānija Kotan Construction parakstīja sadarbības līgumu.
19/02/08


Nekustamais īpašums Latvijā
2008 gada sākumā kompānija TJ.Realty parakstīja līgumu par sadarbību ar Latvijas celtniecības kompānijām, kas piedāvā nekustamo īpašumu prestižos Rīgas rajonos un Jūrmalā.
06/02/08


Kompānija TJ.Realty piedalijās Bulgārijas tirgus pētijumā, ko rīkoja portāls delfi.
Kompanija TJ.Realty piedalijās kā eksperts Bulgārijas nekustamā īpašuma tirgus pētīšanā, ko rīkoja portāls Delfi.
06/02/08


Starptautiskā nekustamo īpašumu izstāde no 22 līdz 25 novembrim 2007.
Kompānija TJ.Realty kopā ar jauno partneri, Fort Noks SIA, piedalīsies starptautisko nekustamo īpašumu izstādē – „Nekustamais īpašums,rudens 2007”.(5. Starptautiskā izstāde "NEKUSTAMAIS ĪPAŠUMS Rudenī"). Šajā izstādē tiks piedāvāti paši aktuālākie piedāvājumi Bulgārijas kūrortā Saulainais krasts no kompānijas Fort Noks SIA.
14/11/07


Jaunumu arhīvs


Savienoties ar mums

Tālruņi: +371 67 852 999,
29 644 999
Fakss: +371 67 852 997

Kontakti Krievijā: +7 499 940 4201

Skype: TJRealty

Adrese: Brīvības iela, 151, Rīga, LV-1012
E-pasts: sales@tjrealty.eu