Latviešu valodain EnglishНа русском
 

Kompānijas TJ.Realty jaunie partneri Ēģiptē un Turcijā

Nesen kompānija TJ.Realty parakstīja sadarbības līgumus ar diviem jauniem partneriem – kompāniju Property Hotspots Worldwide, kura piedavā nekustamus īpašumus Ēģiptē un Turcijas būvkompāniju Cebeci Construction.

Tagad TJ.Realty piedavā saviem klientiem apartamentus populārākajos Ēģiptes un Turcijas kūrortos.

Ēģipte, Hurgada

- Regency Beach – projekts, kas atrodas Ēģiptes vispievilcīgākajā kūrvietā – Hurgadā, Sarkanās jūras krastā. Šīs projekts ir ļoti pievilcīgs no investīcīju viedokļa, tāpēc ka atrodas pirmajā krasta līnijā. Vairāk par to Jūs varāt uzzināt šeit.

- Regency Continental – projekts, kas atrodas Hurgadas viprestīžākajā rajonā ar attīstītu infrastruktūru un pavisam netālu no jūras. Detalizētāk par šo projektu Jūs varāt uzzināt šeit.

Turcija, Alanja

- Cebeci IV – tas ir jauns mūsdienīgs būvkomplekss klusajā un mierīgajā Mahmutlaras rajonā, kas atrodas netālu no Alanjas pilsētas un pavisam tuvu pludmalei. Būvniecība, kā arī apdares darbi, ir pilnīgi pabeigta un apartamenti ir gatavi jaunu iemītnieku uzņemšanai. Vairāk par šo projektu lasiet šeit.

- Cebeci Residence VIII – ideāli izvietots pretī pludmalei būvkomplekss, kas piedavā vairāk nekā 70 pilnīgi nokomplektētus un gatavus dzīvošanai dzīvokļus ar brīnišķīgajiem skatiem no logiem un pilno apdari. Uzzināt par visām ša kopmleksa priekšrocībām Jūs varāt šeit.

- Alanya Country Club – apburošs komplekss, kurš ir sākotnēji plānots tā, lai mājā iekļūtu pēc iespējas vairāk saules staru, ir ideāls risinājums tiem, kuri ciena klusumu un mieru. Vairāk par šo projektu Jūs varāt uzzināt šeit.
Vispārējā informācija


Par mums
Sabiedrība „TJ.Realty” specializējas nekustamo īpašumu pārdošanā valstīs ar augstu izaugsmes potenciālu. Šobrīd mēs piedāvājam nekustamos īpašumus šādās straujas izaugsmes valstīs: Bulgārija, Horvātija, Gruzija, Turcija, Kipra un Latvija.

Bulgārija
No austrumiem Bulgāriju apskalo Melnās jūras ūdeņi, dienvidos valsts robežo ar Grieķiju un Turciju, Serbija un Maķedonijas Republika ir rietumu kaimiņi, un gar valsts ziemeļu robežu atrodas Rumānija, kas izplēšas gar Donavu. Melnās jūras piekraste spēlē savdabīga saistposma lomu starp Bulgāriju, Turciju, Rumāniju, Ukrainu, Krieviju un Gruziju. Bulgārijas galvaspilsēta ir Sofija.

Turcija
Turcija ir valsts, kas atrodas daļēji Āzijas dienvidrietumu daļā, daļēji dienvidu Eiropā. Pirms 1922. gada pazīstama kā Osmāņu impērija. Valsts teritorijas lielākā daļa atrodas Anatolijas pussalā (Mazāzijas pussalā) starp Melno jūru un Vidusjūru.

Kipra
Kipra (grieķ. Κύπρος; tur. Kıbrıs) — trešā lielākā sala Vidusjūrā, ar platību 9 251 kv.km. Tās garums ir 240 km no austrumiem uz rietumiem, un platumā sasniedz 100 km no ziemeļiem uz rietumiem. Kipra atrodas Vidusjūras ziemeļaustrumu daļā 380 km attālumā no Ēģiptes, 105 km no Sīrijas un 75 km no Turcijas.

Horvātija
Pateicoties izplatītajam vispārnacionālajam mārketingam un piekrastes dabiskajam skaistumam, Horvātija ir iekarojusi īpašu tūristu uzmanību un skaitās viens no populārākajiem Eiropas kūrortiem. Ieprasījums pēc ārpilsētas mājām nekustamā īpašuma tirgū pārsniedz piedāvājumu.
Jaunumi

TJ.Realty izpētīja situāciju Latvijas nekustamo īpašumu tirgū
Jūlijā vidū kompānija TJ.Realty sadarbībā ar kompāniju OMD Snapshots norīkoja Latvijas nekustamo īpašumu tirgus izpēti, kas balstījās uz Latvijas iedzīvotāju viedokļiem.
11/09/08


Kompānijas TJ.Realty jaunie partneri Ēģiptē un Turcijā
Nesen kompānija TJ.Realty parakstīja sadarbības līgumus ar diviem jauniem partneriem – kompāniju Property Hotspots Worldwide un Cebeci Construction.
24/04/08


Mūsu jaunais partneris – Turcijas būvdarbu kompānija Kotan Construction.
2008.gada janvārī kompānija TJ.Realty ar vienu no vadošajām Turcijas būvdarbu kompānija Kotan Construction parakstīja sadarbības līgumu.
19/02/08


Nekustamais īpašums Latvijā
2008 gada sākumā kompānija TJ.Realty parakstīja līgumu par sadarbību ar Latvijas celtniecības kompānijām, kas piedāvā nekustamo īpašumu prestižos Rīgas rajonos un Jūrmalā.
06/02/08


Kompānija TJ.Realty piedalijās Bulgārijas tirgus pētijumā, ko rīkoja portāls delfi.
Kompanija TJ.Realty piedalijās kā eksperts Bulgārijas nekustamā īpašuma tirgus pētīšanā, ko rīkoja portāls Delfi.
06/02/08


Starptautiskā nekustamo īpašumu izstāde no 22 līdz 25 novembrim 2007.
Kompānija TJ.Realty kopā ar jauno partneri, Fort Noks SIA, piedalīsies starptautisko nekustamo īpašumu izstādē – „Nekustamais īpašums,rudens 2007”.(5. Starptautiskā izstāde "NEKUSTAMAIS ĪPAŠUMS Rudenī"). Šajā izstādē tiks piedāvāti paši aktuālākie piedāvājumi Bulgārijas kūrortā Saulainais krasts no kompānijas Fort Noks SIA.
14/11/07


Jaunumu arhīvs


Savienoties ar mums

Tālruņi: +371 67 852 999,
29 644 999
Fakss: +371 67 852 997

Kontakti Krievijā: +7 499 940 4201

Skype: TJRealty

Adrese: Brīvības iela, 151, Rīga, LV-1012
E-pasts: sales@tjrealty.eu