Latviešu valodain EnglishНа русском
 

Nekustamais īpašums Latvijā


2008 gada sākumā kompānija TJ.Realty parakstīja līgumu par sadarbību ar Latvijas celtniecības kompānijām, kas piedāvā nekustamo īpašumu prestižos Rīgas rajonos un Jūrmalā.

TJ.Realty kompānijas klientiem ir parādijusies iespēja nopirkt kvalitatīvu nekustamo īpašumu sekojošos rajonos:


-Klusais Rīgas centrs, Zaubes iela 9. Dotais projekts ir pievilcīgs ar savu atrašanās vietu un augstas kvalitātes iekšējo apdari ar individuālu dizainu: ozolkoka parkets, iebūvēta virtuves iekārta Scavolini, santehnika no Duravit/Villeroy&Boch.Vairak par šo projektu šeit.

-Rīgas centrs Katoļu iela 31. Pēdējos ēkas stāvos atrodas ekskluzīvi dzīvokļi, no kuru logiem paveras lielisks skats uz parku. Kā arī šis projekts būs interesants tiem, kas vēlās pavadīt laiku un paelpot svaigu gaisu uz terases kas ir 100m2 liela. Vairāk par šo projektu šeit.

-Rīga Juglas ezers, Projekts ‘’Equilibrium. ‘’Equilibrium” tulkojumā nozīmē „līdzsvars, miers”, un tā ir galvenā šīs mājas iezīme. Iedzīvotājiem būs iespēja pastaigāties gar ezeru vai baudīt dabas parku.Vairāk par šo projektu šeit.

-Jūrmala, Jaundubulti, Lielupes iela 18. Daudziem cilvēkiem Jūrmala kļūst par lielisku dzīvesvietu, kur pēc grūtas darbadienas var pastaigāties gar pludmali un baudīt viļņu skaņas. Tagad arī Jums ir iespēja iegādāties dzīvokli Jūrmalā. Vairāk par šo projektu šeit.

Šo nekustamo īpašumu izvēle nav nejauša. Kompānijas TJ.Realty speciālisti kvalitatīvi analizē Latvijas nekustamā īpašuma tirgu un izvēlās tikai labākos nekustamā īpašuma objektus.
Ja Jūs vēlaties iegādāties kādu no šiem nekustamajiem īpašumiem kredītā, kompānija TJ.Realty Jums palīdzēs.
Vispārējā informācija


Par mums
Sabiedrība „TJ.Realty” specializējas nekustamo īpašumu pārdošanā valstīs ar augstu izaugsmes potenciālu. Šobrīd mēs piedāvājam nekustamos īpašumus šādās straujas izaugsmes valstīs: Bulgārija, Horvātija, Gruzija, Turcija, Kipra un Latvija.

Bulgārija
No austrumiem Bulgāriju apskalo Melnās jūras ūdeņi, dienvidos valsts robežo ar Grieķiju un Turciju, Serbija un Maķedonijas Republika ir rietumu kaimiņi, un gar valsts ziemeļu robežu atrodas Rumānija, kas izplēšas gar Donavu. Melnās jūras piekraste spēlē savdabīga saistposma lomu starp Bulgāriju, Turciju, Rumāniju, Ukrainu, Krieviju un Gruziju. Bulgārijas galvaspilsēta ir Sofija.

Turcija
Turcija ir valsts, kas atrodas daļēji Āzijas dienvidrietumu daļā, daļēji dienvidu Eiropā. Pirms 1922. gada pazīstama kā Osmāņu impērija. Valsts teritorijas lielākā daļa atrodas Anatolijas pussalā (Mazāzijas pussalā) starp Melno jūru un Vidusjūru.

Kipra
Kipra (grieķ. Κύπρος; tur. Kıbrıs) — trešā lielākā sala Vidusjūrā, ar platību 9 251 kv.km. Tās garums ir 240 km no austrumiem uz rietumiem, un platumā sasniedz 100 km no ziemeļiem uz rietumiem. Kipra atrodas Vidusjūras ziemeļaustrumu daļā 380 km attālumā no Ēģiptes, 105 km no Sīrijas un 75 km no Turcijas.

Horvātija
Pateicoties izplatītajam vispārnacionālajam mārketingam un piekrastes dabiskajam skaistumam, Horvātija ir iekarojusi īpašu tūristu uzmanību un skaitās viens no populārākajiem Eiropas kūrortiem. Ieprasījums pēc ārpilsētas mājām nekustamā īpašuma tirgū pārsniedz piedāvājumu.
Jaunumi

TJ.Realty izpētīja situāciju Latvijas nekustamo īpašumu tirgū
Jūlijā vidū kompānija TJ.Realty sadarbībā ar kompāniju OMD Snapshots norīkoja Latvijas nekustamo īpašumu tirgus izpēti, kas balstījās uz Latvijas iedzīvotāju viedokļiem.
11/09/08


Kompānijas TJ.Realty jaunie partneri Ēģiptē un Turcijā
Nesen kompānija TJ.Realty parakstīja sadarbības līgumus ar diviem jauniem partneriem – kompāniju Property Hotspots Worldwide un Cebeci Construction.
24/04/08


Mūsu jaunais partneris – Turcijas būvdarbu kompānija Kotan Construction.
2008.gada janvārī kompānija TJ.Realty ar vienu no vadošajām Turcijas būvdarbu kompānija Kotan Construction parakstīja sadarbības līgumu.
19/02/08


Nekustamais īpašums Latvijā
2008 gada sākumā kompānija TJ.Realty parakstīja līgumu par sadarbību ar Latvijas celtniecības kompānijām, kas piedāvā nekustamo īpašumu prestižos Rīgas rajonos un Jūrmalā.
06/02/08


Kompānija TJ.Realty piedalijās Bulgārijas tirgus pētijumā, ko rīkoja portāls delfi.
Kompanija TJ.Realty piedalijās kā eksperts Bulgārijas nekustamā īpašuma tirgus pētīšanā, ko rīkoja portāls Delfi.
06/02/08


Starptautiskā nekustamo īpašumu izstāde no 22 līdz 25 novembrim 2007.
Kompānija TJ.Realty kopā ar jauno partneri, Fort Noks SIA, piedalīsies starptautisko nekustamo īpašumu izstādē – „Nekustamais īpašums,rudens 2007”.(5. Starptautiskā izstāde "NEKUSTAMAIS ĪPAŠUMS Rudenī"). Šajā izstādē tiks piedāvāti paši aktuālākie piedāvājumi Bulgārijas kūrortā Saulainais krasts no kompānijas Fort Noks SIA.
14/11/07


Jaunumu arhīvs


Savienoties ar mums

Tālruņi: +371 67 852 999,
29 644 999
Fakss: +371 67 852 997

Kontakti Krievijā: +7 499 940 4201

Skype: TJRealty

Adrese: Brīvības iela, 151, Rīga, LV-1012
E-pasts: sales@tjrealty.eu